Шопінг в Мілані

Шопінг в Мілані приваблює безліч людей на його територію і, практично ніхто з гостей цього міста не залишається розчарованим. У ньому знайдеться все що завгодно, будь то наймодніше або практичне, витончене або якісне.

Сучасні бутики, самі по собі є творами мистецтва, тому що вони розроблені провідними архітекторами і є реалізацією ідей мінімалізму. На цих красивих вулицях покупці знайдуть товари від Армані, Гуччі, Валентино, Прада, Версаче і, звичайно, від будь-якого європейського та міланського кутюр’є, на які відвідувачі з радістю витратять кошти зі свого гаманця.

Ювелірні вироби і дизайнерський одяг можна відшукати в так званому «Квадрілатеро д’Ор» що знаходяться в метро Монтенаполеоне. Недалеко розташовані дорогі бутіки Віа делла Спіга, Віа СанАндреа, Віа Монтенаполеонеето. Магазини одягу більш доступного типу знаходяться поруч з Корсо Вітторіо Еммануеле, що по іншу сторону від знаменитого Дуомо. Кілька цікавих бутиків розташовані в районах Тікінезе до Корсо ді Порту та Навіглі що продають товари в стилі вінтаж і ретро, а також різні аксесуари до одягу. А в старому універмазі Мілана Ла Рінаскенте покупця чекає більш класичний шопінг.

Також по всьому центру цього міста розкидані ексклюзивні салони, де район навколо Сан Бабіла є основним місцем їх концентрації. Тут є елементи для декору інтер’єру, освітлення, а також товари зі скла та меблі.

Зі стін Мілана завжди виходили креативні ідеї, головним чином, від Університету та Академії ді Брера. Виставки дизайнерів у Мілані ніколи не залишалися непоміченими, часто робили революцію в моді і викликали скандальні думки. Серед таких дизайнерів, які внесли свій внесок у ім’я італійської моди, або починали тут свою кар’єру можна відзначити Доменіко Долче, Данателла Версаче, Джорджіо Армані та Стефано Габбана.