Собори Мілана

 

Собори Мілана є чудовими спорудами, які втілили в собі мистецтво колишньої архітектури і потужності. Тому, гуляючи по вулицях цього міста, кожен турист обов'язково повинен відвідати кілька найкращих базилік і соборів, які залишать у нього незабутні враження.
Дуомо є яскравим зразком готично-ломбардного типу архітектури. Він веде свій початок з 1386 року, коли був збудований за наказом Джана Галеаццо Вісконті.  Дуомо декоровано статуями загальною кількістю біля 3500. Його найбільший шпиль, зі статуєю Діви Марії має висоту в 108 метрів, а сама статуя покрита золотом.
 
Будівництво церкви Санта Марія делле Граціє було розпочато в середині 15 століття, але остаточно її завершив іль Браманте кількома роками пізніше, за наказом Людовіко іль Моро. Відомий архітектор побудував апсиду, стару ризницю і аркади. А «Таємна Вечеря» у трапезній була повністю розписана Леонардом да Вінчі, ця робота і сьогодні вважається однією з кращих в його творчості.
 
 
 
Символом міланської релігійності є Базиліка Св. Амвросія, яка була заснована в 379 році нашої ери і була освячена відомим єпископом Амвросієм, який, власне, і дав їй своє ім'я. Великі артефакти і предмети мистецтва, що знаходяться в Базиліці можуть дуже багато розповісти про історію міста.
 
 
Базиліка Св. Еусторджіо - це гарна середньовічна будівля, яка була побудована в перших роках четвертого століття, за указом єпископа Еусторджіо. Він привіз в цю каплицю останки королів з далекого Константинополя, які до цього дня зберігаються в ній.
 
 
Базиліка Св. Лоренцо Маджоре, знаходиться навпроти Римських колон, які є останками храму, побудованого ще в 3 столітті нашої ери. Ця базиліка поєднує в собі велику кількість архітектурних стилів, перш за все через те що будівлю часто реставрували.
 

Головна

Подати оголошення

Написати адміністратору

Форум

Лінки

2009 - 2015 © milano.eu.org