:: Milano / Мілан
Гість   [ Реєстрація]  [Login]
  Тема:Festa dell'Unità Ucraina (Свято Єдності України).. 03-10-2014 00:51:44 
news
приєднався: 16-10-2009 13:33:17
Місце проживання

В Бускате (провінція Мілан) 14 вересня 2014 року було проведено свято єдності України, культурний захід по створенню повноцінного втілення завдання наблизитися італійцям до тисячолітньої культури України. Велика аудиторія (близько 800 відвідувань протягом усього дня) з участю журналіста і публіциста Анни Зафесова, Максиміліана Паскуале – письменника і автора бестселера "Україна Borderland", Matteo Cazzulani, Фабіо Prevedello і Voerzio Мауро – автора книги "Ангели Майдану".

Buscate (MI) 14 settembre 2014. Si è tenuta la festa dell'unità Ucraina, evento culturale che si prefiggeva il compito di avvicinare gli Italiani alla millenaria cultura Ucraina. Grande la partecipazione di pubblico (circa 800 presenze nell'arco di tutta la giornata), con la preziosa partecipazione della giornalista e saggista Anna Zafesova considerata una delle giornaliste più preparate in Italia sulle questioni dell'Est Europa, di Massimiliano DI Pasquale scrittore ed autore del bestseller "Ucraina Terra di confine", Matteo Cazzulani, Fabio Prevedello e Voerzio Mauro autore dell'ebook "Gli Angeli di Maidan". A differenza di quanto riportato dl servizio andato in onda su LA7, non è stata la "festa delle badanti" ma la festa degli Ucraini. Come ripetuto anche durante la festa, le "Badanti" sono delle professioniste che sopperiscono alle mancanze dello Stato Italiano e contribuiscono al benessere dei nostri cari, ma sarebbe ora di finire di parlare in Italia per stereotipi (atteggiamento molto provinciale e da sottoculturati) e incominciare a vedere che nella festa erano diverse le imprenditrici Ucraine che hanno avviato in Italia numerose attività. Fatta questa sottolineatura rimane da dire che la festa ha avuto un grande successo e sicuramente si troverà occasione di ripetere l'evento.

IP збережений
  Тема:Re:Festa dell'Unità Ucraina (Свято Єдності України.. 03-10-2014 21:27:57 
Olexandr
приєднався: 10-09-2014 20:28:44
Місце проживання
Тема:Re:Festa dell'Unità Ucraina (Свято Єдності України)

Єднання та братерство - слова які змушують поглянути на людину, яка поряд з тобою і відчути щось рідне близьке, що об'єднує кожного з нас.

Українці - велика нація із безмежно глибокою культурою та духовною спадщиною. Віра нашого народу в краще, справедливе майбутнє, часто допомагала підніматися з колін та прямувати до світлого майбутнього. Скільки талановитих людей кричали на весь світ про чесноти людини, її особливість та справжню Душевну Волю життя.

Події сучасного світу провокують замислитися над справжністю всього що відбувається...

Де, правда, а де брехня. 
Хто є ти, а хто є я;
Чому єднання так близьке,
Та емоції душать все...

Нам говорять, зроби ось те,
І для тебе все зросте,
Та коли віддаєш душі частину,
Відчуваєш пустоту єдину...

Я вірю що кожній людині на цій планеті хочеться кращого, лагідного, мирного життя. Із внутрішнім переконанням ми жадаємо змінити, відшукати, зрозуміти та відчути нашу справжню суть та сенс життя. Що заважає нам людям побудувати світ наших глибоких, щирих, добрих мрій..!?!

Можливо самі ми цього не бажаємо, бо піддаємося на обман.?! 

Коли людина спитає в самої себе, хто вона є і хто в ній господар, яка воля в ній живе, тоді і все людство це зробить. Кожний з нас частинка цілого, з якої починається життя всього, що ми в собі пізнаємо, що набудемо, та досліджуючи справжнього себе зрозуміємо - те і отримаємо.

Хай кожна особистість, долаючи перешкоди своїх же спокус, віднайде Душі Джерело Щире, щоб всі ми єднанням процвітали в світі мов Зерно Бога Єдине..!

(Для людини, яка прагне віднаходити душевне щастя для єднання на основі добра КНИГА: "АллатРа": http://sensei.org.ua/read/allatra )
IP збережений
  Тема:Re:Festa dell'Unità Ucraina (Свято Єдності України.. 09-10-2014 14:50:26 
podkideshev
приєднався: 09-10-2014 11:39:57
Місце проживання
Тема:Re:Festa dell'Unità Ucraina (Свято Єдності України)

Доброго дня. Мене звати Єгор Подкидишев,я журналіст телеканалу 112 Україна. В листопаді я буду в Мілані і планую там зробити декілька репортажів про житя українців в Мілані,про їх бачення ситуації в Україні,можливо про те як вони допомагають військовим,про якісь акціїї в підтримку незалежності України. Я шукаю людина,яка би могла мене скоординувати в цьому питанні,можливо голову об’єднання українців в Мілані,чи щось в цьому плані. Моя електронна адрема podkideshev@gmail.com

Буду дуже вдячний за дуь-яку допомогу. 

IP збережений
Сторінка #