:: Milano / Мілан
Гість   [ Реєстрація]  [Login]
  Тема:ЕКСПО-2015: найцікавіші павільйони.. 12-05-2015 03:53:52 
news
приєднався: 16-10-2009 13:33:17
Повідомлень: 146
Місце проживання


Гігантські листя немов огорнули павільйон Мексики. Його звели спеціально для Всесвітньої виставки ЕКСПО-2015, яка розпочала свою роботу в Мілані.

Подібних павільйонів на території експозиції - понад 50.

Крім листя, які символізують кукурудзу, одну з найпопулярніших сільгосп культур країни, мексиканський колорит також відображається в кактусах, древніх статуях і незвичайній музичній стелі.

[Фрасіско Лопес Гуерра, творець павільйону]:
«Головна ідея була взята з багатої мексиканської культури, за основу була взята кукурудза. Велика частина світового експорту цієї рослини припадає на Мексику».

У той час, як Мексика використовувала культурну спадщину, інші павільйони сконцентрувалися на інтерактивності. Наприклад, в бразильський куточок можна просто зайти, а можна весело зайти - по великій підвісний сітці. Під нею - невеликі сади з традиційними бразильськими рослинами, такими як кава і тропічні фруктові дерева.

[Артур Касас, творець павільйону Бразилії]:
«Ми використовували сітку, щоб залучити людей в наш павільйон і підвищити прохідність. Ми не хотіли, щоб люди шикувалися в чергу на вході, ми хотіли, щоб їм було цікаво до нас заходити».

Із 145 країн, які беруть участь в ЕКСПО, лише 54 вклали кошти в окремий павільйон.

Наприклад, Швейцарія витратила на свій павільйон 25 мільйонів доларів. Центральний експонат тут - вежі, заповнені продуктами харчування, які виробляються в країні. Усередині відвідувачам пропонують безкоштовні воду, каву, сушені яблука і сіль.

[Даніель Крістіан]:
«У центрі швейцарського павільйону - вежі. Вони заповнені різними продуктами харчування. І будь-хто може зайти і взяти якусь їжу. Чим більше їжі будуть брати люди, тим більше вежі будуть порожніти. Якщо візьмуть багато - вежі стануть повністю порожніми».

Після закриття виставки влада Швейцарії планує доставити вежі додому і зробити з них теплиці.

Арабські Емірати в питанні повторного використання пішли ще далі. Вони планують переправити в країну весь павільйон і зробити з нього культурний центр.

Всі павільйони необхідно було побудувати з екологічно-чистих матеріалів, а також забезпечити їх легкий демонтаж.

ЕКСПО-2015 триватиме до 31 жовтня цього року.
IP збережений
Сторінка # 

Powered by ccBoard

Головна

Подати оголошення

Написати адміністратору

Форум

Лінки

2009 - 2015 © milano.eu.org